Všechny aktuality

Mikulášská brigáda v záchranné stanici

aktuality

24.11.2020

„Na Mikuláše“ organizuje ČSOP Vlašim brigádu pro své členy a dobrovolníky. V plánu je výsadba stromů a keřů a údržba stávající zeleně v areálu záchranné stanice, kontrola ušních známek chovaného stáda ovcí a příprava dřeva na topení. Po celou dobu budou účastníci dodržovat povinné rozestupy a v opačném případě budou mít nasazeny roušky. Veškeré pracovní pomůcky a občerstvení pro pracanty bude zajištěno.

V tento den mohou lidé také přivézt „mikulášskou nadílku“ pro zvířata. V záchranné stanici využijí konzervy a granule pro psy a kočky, ovoce a zeleninu, zrniny jako je slunečnice či kukuřice apod. Hodí se také ručníky nebo ložní prádlo, nádobí na vaření (hrnce, nože, naběračky) či nevyužívané klece nebo přepravky na zvířata. „Mikulášskou nadílku“ mohou dárci zvířátkům pořídit také online na www.eko-obchod.cz.

 

Na MIKULÁŠSKOU BRIGÁDU se prosíme přihlašujte předem e-mailem  na: alena.konvalinova@csop.cz nebo zasláním SMS na telefonní číslo: 724101784, nebo přes událost na facebooku.

Sraz bude v sobotu 5. prosince v 8:00 hodin před Záchrannou stanicí pro živočichy (adresa: Vlašim 1947), parkovat se dá v areálu stanice a před ním. Předpokládané ukončení brigády bude v 15h. Lze se samozřejmě zúčastnit i na kratší dobu.

 

Autor: Alena Konvalinová
Kategorie: akce
Projekt: MŽP
MŽP