Všechny aktuality

Otvíráááámeee na 1. máje:)

aktuality

29.04.2020

Letos už podruhé zahájí sezónu zoo pro trvale hendikepované živočichy. Krkavec Boban, vydry Fousek a Kapka, Liška Eliška, kuna lesní Alfred i ostatní se už zase ujmou své role a budou seznamovat návštěvníky s tématem zraňování volně žijících živočichů. Každý z nich má příběh, který vypráví o nástrahách, které na ně číhají ve městech i přírodě. Návštěvníci paraZOO zakoupením vstupenky přispívají také na fungování záchranné stanice, jejíž ošetřovatelé mohou vyrážet pro své pacienty, aby jim poskytli první pomoc.

Vstupenky mohou návštěvníci kupovat v předprodeji v zde nebo na místě prostřednictvím QR kódu, který bude úmístěn u vstupu do paraZOO. U vstupu budou mít k dispozici dezinfekci a nepřístupná bude pouze vnitřní expozice dravců a sov. 

Pokud budou chtít lidé přinést pro zvířata dárky, určitě využijeme masové konzervy pro kočky a psy, piškoty, čerstvá vejce i maso, vlašské a lískové ořechy, ovoce a zeleninu, zrniny, deky, ručníky nebo povlečení, papírové utěrky a absorpční podložky, dřevitou vatu, gázu apod.

 

Autor: Alena Konvalinová
Kategorie: Tip na výlet
Projekt: ------